O nas


Chcecie mieć zdolności niczym rycerze Jedi lub Harry Potter? Okazuje się, że w każdym z nas drzemie wewnętrzna moc. Wystarczy ją uwolnić za pomocą odpowiednich urządzeń. Witamy w świecie MindGames!

Po obejrzeniu Gwiezdnych Wojen przez wiele lat byliśmy przekonani, że przyciąganie przedmiotów za pomocą umysłu jest możliwe wyłącznie na szklanym ekranie – aż do 2008 roku, gdy na jednej z konferencji zobaczyliśmy urządzenie Mindball – od tego czasu już nic nie było takie same.

W 2009 roku kupiliśmy urządzenie Mindball i wykorzystując nasze doświadczenie w organizacji eventów oraz imprez firmowych stworzyliśmy Siłę Umysłu. Współpracując z firmami i agencjami eventowymi wzięliśmy udział w wielu projektach, podczas których pokazywaliśmy, jak doskonale można się bawić grając za pomocą własnego umysłu.

Szybki rozwój technologii i pojawianie się na rynku nowych urządzeń sterowanych myślami oraz projektów wykorzystujących BCI (brain – computer interface), sprawił, że w 2013 roku stworzyliśmy neuroblog.pl. To pierwsza w Polsce strona zajmująca się dziedziną BCI, a także tematyką obejmującą bio i neurofeedback oraz raczkujący w naszym kraju neuromarketing.

W roku 2014 rozszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne urządzenia sterowane myślami i jesteśmy jedyną firmą mającą tak złożoną ofertę na rynku polskim. Powołaliśmy też nową markę MindGames, która skupia nie tylko urządzenia sterowane myślami ale też gry logiczne, które można wykorzystać na wszelkiego rodzaju eventach.

Nasza pasja oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują, że impreza zorganizowana z naszą pomocą na długo zapadnie w pamięci Waszych klientów, partnerów czy pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

„Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.”

Joseph Murphy